پالت هایلایتر 3 بعدی هدی بیوتی

540,000 تومان

TB-3870

Huda Beauty 3D Highlighter Palette

تولیدکننده

پالت هایلایتر 3 بعدی هدی بیوتی در ۳ طیف رنگی مختلف طراحی شده، که در هر یک از آنها سه رنگ سایه صدفی و یک رنگ کرمی وجود دارد. این پالت هایلایتر برای برجسته سازی اجزای چهره طراحی شده است و فرمولاسیون مخملین رنگ های این پالت بهترین و طبیعی ترین حالت سه بعدی را به چهره خواهند داد. سایه های صورتی رنگ مخصوص رنگ پوست های روشن و معمولی است، سایه های رنگ طلایی برای پوست های متوسط و کمی تیره و سایه های رنگ برنزه مخصوص پوست های تیره و برنزه می باشد.

شما می توانید از هر سایه به صورت مجزا استفاده کنید و جلوه ای گرم، جذاب، درخشان و سه بعدی به چهره خود بدهید. سپس با استفاده از رنگ براق تر به پوست خود جلوه ای صدفی دهید و از آن به عنوان بیس آرایش خود استفاده کنید. سپس از رنگ هایلاتر روشن تر روی قسمت های برجسته صورت مثل استخوان ابرو، پل عینک روی بینی و زیر استخوان گونه بزنید و برای اینکه چهره تان بشاش تر و جذاب تر شود از هایلایت روشن تر برای روی گونه های خود استفاده کنید. سپس با استفاده از پودر همه صورت خود را یکدست کنید.

Huda Beauty
کرمی و پودری
انواع پوست
صورت
10 گرم سایه کرمی، 8 گرم پودر هایلایت
دارای سه بافت پودری براق و یک بافت کرمی روشن در یک پالت، دارای طیف رنگ های صورتی، طلایی و برنزه
پلاستیکی
بالا
آمریکا
پالت هایلایتر در ۳ طیف رنگی مختلف، برجسته سازی اغراق آمیز گونه ها و سایر اجزای صورت، دارای رنگ های صدفی و کرمی، دارای فرمولاسیون مخملی، ایجاد حالت سه بعدی در چهره، بدون سولفات و پارابن

محصولات مشابه

 • باشگاه مشتریان

  عضو باشگاه توبیستی شوید و از امکانات و جایزه های ویژه آن استفاده کنید 

 • سوالی دارید ؟

  در مورد این محصول سوالی دارید ؟ با پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید ، در خدمتتان هستیم

 • راهنمای خرید آنلاین

  راهنمای کامل خرید از سایت را مطالعه نمایید و خریدی آسوده و امن را تجربه نمایید

 • امتیاز همراهمی

  هر قدمی که در تو بیستی بر میدارید براتون پر از امتیاز و جایزه است